Franca me probleme - Bota Sot
Franca me probleme

Botërori 2018

E premte, 16 nëntor 2018

Franca me probleme

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 19:48
Franca me probleme

Te Franca duket se kanë filluar problemet e para. Griezman dhe Umtiti janë stërvitur në mënyrë të diferencuar. Bashkë me ta ka qenë edhe Tomas Lamar. Probleme ka patur edhe për Loris. Kapiteni e ka lënë stërvitjen para kohe.

Me shumë gjasa të 4-t lojtarët do të bashkohen ditën e nesërme në qoftë se nuk ka ndonjë suprizë të pakëndëshme. Sulmuesi i Atletiko Madrid, Griezman ka qëndruar në praninë e fizioterapistëve, ndërsa Umtiti është parë me gjurin e fashuar. Nuk pritet të ketë ndonjë problem për ndeshjen e ardhshme dhe të gjithë lojtarët do të jenë në dispozicion të Deshamp.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test