Po digjet nga atmosfera e nga i dashuri - Bota Sot
Po digjet nga atmosfera e nga i dashuri

Botërori 2018

E shtunë, 17 nëntor 2018

Po digjet nga atmosfera e nga i dashuri

Nga: K. Goca Më: 20 qershor 2018 Në ora: 17:06
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez e pa të dashurinë e vet, Cristiano Ronaldo, kur shënon golin e fitores në minutën e katërt për Portugalinë. Georgina shihet në stadiumin ‘Luzhniki’ në Moskë në pasditen e sotme.

Georgina  shihet me një bluzë të ngushtë e portugeze dhe duke festuar golin e të dashurit. Portugalia e mundi me rezultat 1:0 Marokun, në ndeshjen e grupit B dhe aktualisht kryeson me 4 pikë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test