Putin e Kitaroviq në mesin e kombëtares kroate

Botërori 2018

Putin e Kitaroviq në mesin e kombëtares kroate

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 22:28
Kombetarja kroate me Putin e Kitaroviq

Llogaria zyrtare e kombëtares kroate në Instagram e ka publikuar një fotografi nga zhveshtorja e ekipit të tyre, ku mes tyre shihet edhe presidentja Kolinda Kitaroviq, si dhe ai rus, Vladimir Putin.

Kitaroviq ka qenë një mbështetëse e flaktë e kombëtares ballkanase në rrugën e tyre drejt finales së Kupës së Botës “Rusia 2018”.

“Të argjendtët e botës”, është përshkrimi i fotografisë së publikuar nga kombëtarja kroate.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat