Presidenti i Francës bën gjestin e madh, shkon në dhomën e kroatëve dhe… - Bota Sot
Presidenti i Francës bën gjestin e madh, shkon në dhomën e kroatëve dhe…

Botërori 2018

Presidenti i Francës bën gjestin e madh, shkon në dhomën e kroatëve dhe…

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 23:19
Emanuel Makron është ndalur edhe tek dhoma e zhveshjes e kroatëve, për t’i përshëndetur pas finales.

Presidenti i Francës, Emanuel Makron, përveç përgëzimit të bashkëkombësve të tij për fitimin e Kupës së Botës, është ndalur edhe tek dhoma e zhveshjes e kroatëve, për t’i përshëndetur pas finales.

Lideri francez, vizitoi lojtarët duke i përgëzuar për performancën fantastike, por ai u fotografua edhe duke qetësuar fëmijët e lojtarëve kroatë pas humbjes, të cilët ishin të mërzitur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...