Bukuroshja shqiptare në krah të selektorit të Francës! - Bota Sot
Bukuroshja shqiptare në krah të selektorit të Francës!

Botërori 2018

Bukuroshja shqiptare në krah të selektorit të Francës!

Nga: Kemajl Goca Më: 16 korrik 2018 Në ora: 13:32
Bukuroshja shqiptare në krah të selektorit të Francës!

Jona Dervishi është simpatizuese e kombëtares së Kroacisë, por fatkeqësisht në finale nuk u shkoi ashtu siç dëshiruan dhe pësuan humbje me rezultat 4:2.

Image

Ish zëdhënësja e Federatës së Futbollit Shqiptar, Jona, apo siç njihet në opinionin shqiptar si bukuroshja e futbollit, e pranon realitetin dhe e uron Francën. Me zemër ishte me Kroacinë, por fituan francezët.

Image

“Me trajnerin e Kombëtares franceze, Didier Deschamps! Një fitore e bukur e këtij ekipi të madh!”, shkruan Jona, e cila është përkrah  selektorit francez. Kjo foto është realizuar më herët, por Jona e ka ruajtur me fanatizëm at foto dhe mendon se finalja ka qenë prej më atraktive që ajo mban mend.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...