Festonte si i çmendur golat e Francës, por presidentja kroate i afrohet Macronit dhe…

Botërori 2018

Festonte si i çmendur golat e Francës, por presidentja kroate i afrohet Macronit dhe…

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 19:29
Presidenti francez Emmanuel Macron është fotografuar teksa feston fitoren e Francës, ndërkohë që presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç, e shikon e trishtuar.

Franca ia doli të shpallet kampione e botës pasi mundi në finale Kroacinë 4-2.

Presidenti francez Emmanuel Macron është fotografuar teksa feston fitoren e Francës, ndërkohë që presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç, e shikon e trishtuar.

Macron në një moment është përballur edhe me presidenten kroate, që mbante veshur fanelën e ekipit të saj, pas fitores 4-2 të Francës në Moskë, e duket se diçka kanë biseduar.

Në një kohë që Presidenti Macron duket i ngazëllyer, homologja e tij kroate duket se diçka i tregon e rrevoltuar me gisht…

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat