Momentet më qesharake të Botërorit

Botërori 2018

Momentet më qesharake të Botërorit

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 09:32
Pamje nga video

Botërori Rusi 2018 do mbahet mend gjatë.

Shikuam yje që dështuan, shikuam emra të panjohur që shkëlqyen, kemi shikuar plot gola dhe autogola.

Por askush nuk është fokususar tek momentet gazmore të këtij botërori. 

Disa kanë ndodhur në prpaskena, disa në intervista dhe disa në stërvitje. 

Shihni videon më poshtë për më shumë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat