Megjithatë kultivuesit nuk i kishin bërë llogaritë me Xhiron çiklistike të Spanjës

Çiklizëm

Megjithatë kultivuesit nuk i kishin bërë llogaritë me Xhiron çiklistike të Spanjës

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 17:22
Megjithatë kultivuesit nuk i kishin bërë llogaritë me Xhiron çiklistike të Spanjës

Disa persona në Igaulada kishin zgjedhur verandën e një pallati për të kultivuar kanabis dhe llogaritë ishin bërë mirë, pasi pozicioni ishte i atillë që nuk e ekspozonte bimën në syrin e njerëzve.

Megjithatë kultivuesit nuk i kishin bërë llogaritë me Xhiron çiklistike të Spanjës, pasi ishte pikërisht kamera e vendosur në helikopterin që ndjek nga ajri çiklistët, ajo që zbuloi edhe plantacionin.

Më tepër se 40 rrënjë kanabis u shfaqën në pamjet e transmetuara live të xhiros së Spanjës, ndërsa policia ndërhyri menjëherë për të bërë asgjësimin e tyre.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat