Çiklistët e braktisin garën për ta shpëtuar...

Çiklizëm

Çiklistët e braktisin garën për ta shpëtuar...

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 12:02
Çiklistët e braktisin garën për ta shpëtuar...

Një grup çiklistësh kanë lënë në mes garën për t’i shpëtuar jetën një dreri, që kishte rënë në një pellg dhe rrezikonte të mbytej.

Ngjarja ka ndodhur në Granada, Spanjë.

Ata e kanë kapur drerin prej brirësh dhe pas disa përpjekljesh kanë arritur ta nxjerrin nga pellgu ku kishte rënë.

Madje çiklistët kanë rrezikuar shumë, pasi dreri mund t’i godiste me brirët e tij në momentin që kërceu sipër, por gjithçka shkoi mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat