Te rinjtë e të rejat e Kosovës me biçikleta në Tiranë! - Bota Sot
Te rinjtë e të rejat e Kosovës me biçikleta në Tiranë!

Çiklizëm

E enjte, 18 tetor 2018

Te rinjtë e të rejat e Kosovës me biçikleta në Tiranë!

Nga: K.G. Më: 31 tetor 2016 Në ora: 11:55
Pamje nga të rinjtë e të rejat me biçikleta

Në vitet e fundit kemi shumë të rinj e të reja që janë të interesuar të merren  me sportin e çiklizmit. Në foto shihen disa të rinj e të reja me biçikleta që marshuan në rrugë të kryeqytetit shqiptar, për të bërë një relaksim. Aty është edhe ish-hendbollistja e Prishtinës, Agnesa Canolli dhe me shokë e shoqe bëri një xhiro në rrugët e Tiranës.

Mësohet se biçikletat i kanë marrë pagesë në Tiranë dhe kanë befasuar shumicën kur kanë parë në mënyrë kolektive duke marshuar rrugëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test