Çmenduri! Çiklisti performon në harkun e pjerrët të urës - Bota Sot
Çmenduri! Çiklisti performon në harkun e pjerrët të urës

Çiklizëm

E martë, 20 nëntor 2018

Çmenduri! Çiklisti performon në harkun e pjerrët të urës

Më: 15 gusht 2017 Në ora: 15:29
Vittorio Brumotti

Ky është momenti kur një çiklist a rrezikuar jetën e tij duke performuar në harkun e pjerrët të një ure në Astana, Kazakistan me biçikletën e tij dhe e filmoi veten duke kaluar nga njëra anë e strukturës në tjetrën.

Vittorio Brumotti e realizoi këtë performancë të rrezikshme si pjesë e TurEXPO, ekspozitë e madhe vjetore e biçikletave në qytet.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test