U masakrua nga i ati, përcillet në banesën e fundit Anxhelina Petro - Bota Sot
U masakrua nga i ati, përcillet në banesën e fundit Anxhelina Petro

Diaspora

U masakrua nga i ati, përcillet në banesën e fundit Anxhelina Petro

Më: 9 janar 2019 Në ora: 13:21
Anxhelina Petro

Përcillet për në banesën e fundit trupi i Anxhelina Petros, 28-vjeçarja që u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro disa ditë më parë në Greqi. 

Trupi i pajetë i 28-vjeçares doli në orën 11:00 nga banesa e nënës në Anxhelinës dhe kortezhi lëvizi në këmbë drejt varrezave të Suelasit në dalje të qytetit. 

Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante në duar fotografinë e motrës dhe kurora me lule. 

Familjarët e Anxhelinës nuk kanë dhënë asnjë deklaratë për mediat ditën e sotme, ndërkohë që nuk konfirmuan as faktin nëse u lejuan të marrin pjesë apo jo në varrim familjarët e babait të vajzës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...