“Do të publikoj foto dhe video nudo”, shqiptari shantazhon 14-vjeçaren greke - Bota Sot
“Do të publikoj foto dhe video nudo”, shqiptari shantazhon 14-vjeçaren greke

Diaspora

“Do të publikoj foto dhe video nudo”, shqiptari shantazhon 14-vjeçaren greke

Më: 1 shkurt 2019 Në ora: 09:05
Ilustrim

Një 22-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi pasi kishte shantazhuar një 14-vjeçare greke se do t’i publikonte foto dhe video nudo nëse ajo nuk pranonte kërkesat e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Messini, ku e mitura greke kishte kontaktuar me shqiptarin në Instagram, ku kishin shkëmbyer edhe fotot.

Mediat greke raportojnë se shqiptari pasi i kishte marrë fotot e vajzës e kërcënonte dhe e shantazhonte atë.

Fotot dhe videot e vajzës kishin filluar të shpërndaheshin, ndërsa vajza së bashku me nënën e saj bënë denoncimin në polici.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...