Aksident tragjik/ Vdes shqiptari në Itali - Bota Sot
Aksident tragjik/ Vdes shqiptari në Itali

Diaspora

Aksident tragjik/ Vdes shqiptari në Itali

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 22:29
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një shqiptar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në jug të Monopolit, në provincën e Barit.

Shqiptari i moshuar, mësohet se ishte duke udhëtuar me biçikletën e tij kur është përplasur nga një makinë.

Përplasja ka qenë e fortë, duke i marrë jetën të moshuarit shqiptar.

Ende nuk ka informacione në lidhje me identitetin e viktimës dhe personit që e përplasi për vdekje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...