Një i mitur shqiptar gjendet i vdekur në Rodos - Bota Sot
Një i mitur shqiptar gjendet i vdekur në Rodos

Diaspora

Një i mitur shqiptar gjendet i vdekur në Rodos

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 08:31
Foto Ilustrim

Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë.

Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë.

Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të Rodosit dhe policia për të zbardhur shkaqet dhe rrethanet në të cilat mund të ketë ndodhur ngjarja.

Pritet një përgjigje nga spitali lidhur me shkakun e vdekjes së të miturit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...