Arsenal armësh të ftohta në burgun grek ku ka edhe shqiptarë - Bota Sot
Arsenal armësh të ftohta në burgun grek ku ka edhe shqiptarë

Diaspora

Arsenal armësh të ftohta në burgun grek ku ka edhe shqiptarë

Më: 19 prill 2019 Në ora: 08:02
Arsenal armësh

Një arsenal me armë të ftohta u zbulua në ambientet e paraburgimit në burgun Avlona në Greqi.

Siç raportojnë mediat vendase, kontrolli është zhvilluar mëngjesin e sotëm ( 18 prill) pas infromacioneve për një debat mes grupeve shqiptare, algjeriane dhe pakistaneze.

Nga kontrollet u arrit të zbuloheshin 10 shufra hekuri, 21 thika të improvizuara, 6 mjete të vogla prese, tre shkop druri, tre telefona celuar, dy gërshërë dhe sasi të vogla lëndësh narkotike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...