Polakja ka një ofertë për meshkujt shqiptarë që duan letra - Bota Sot
Polakja ka një ofertë për meshkujt shqiptarë që duan letra

Diaspora

Polakja ka një ofertë për meshkujt shqiptarë që duan letra

Më: 13 maj 2019 Në ora: 09:01
Vajza që kërkon një bashkëshort për letra, ndodhet në Londër

Të gjesh partnerin ideal në ditët e sotme është cilësuar si diçka e vështirë. Një person ka shkuar në redaksinë e JOQ Albania dhe shkruan se një shoqe e tij polake do të martohet për letra.

Po ashtu në mesazhin e tij, që ai ka dërguar, shkuan se vajza që kërkon një bashkëshort për letra dhe se ajo ndodhet në Londër.

Më tej në mesazhin e tij ai shkuan se polakja ofrohet si nuse për letra dhe se kërkon 18 mijë paund.

Gjithashtu në përfundim të mesazhit të tij, ai shkruan se mendon t’i bëjë nder ndonjë çuni shqiptar tamam.

Mesazhi i plotë:

“Joq përshëndetje! Lajmerim Per krejt Cunat Shqiptar ne Londer qe Dojn me u Martu Per Dokumenta.. Kam 1 shoqe Polake qe don me U martu.. Shifra Eshte 18.000 £.. Mendoj ti bej nder naj cuni Shqiptar Tamam!’’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...