U kapën me kokainë të pastër, arrestohen 2 shqiptarë në Itali - Bota Sot
U kapën me kokainë të pastër, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

Diaspora

U kapën me kokainë të pastër, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 16:54
Policia italiane

Policia italiane ka vënë një grup trafikantësh të narkotikëve që vepronin në provincën e Massa Carrara.

Gjatë operacionit u sekuestruan 4 kilogramë kokainë e pastër dhe mijëra euro.

Sipas mediave italiane, karabinierët vunë në pranga 2 shtetas italianë dhe 2 shqiptarë.

Të gjithë të arrestuarit janë të moshave nga 30 deri 35 vjeç.

Ende nuk dihet identiteti i tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...