Deputetja shqiptare në Zvicër: Ndryshimi vjen me Vetëvendosjen - Bota Sot
Deputetja shqiptare në Zvicër: Ndryshimi vjen me Vetëvendosjen

Diaspora

Deputetja shqiptare në Zvicër: Ndryshimi vjen me Vetëvendosjen

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 17:29
Qendresa Sadriu

Deputetja shqiptare në Kantonin e Cyrihut, Qendresa Sadriu, i ka kushtuar një shkrim të shkurtër zgjedhjeve nacionale që do të mbahen më 6 tetor.

Me këtë rast Sadriu, theksoi se vota jonë është e lirë dhe përcaktuese për ndryshim qoftë në Kosovë apo Zvicër.

Sipas saj ndryshimi në Kosovë vjen me Lëvizjen Vetëvendosje.

Postimi i plotë:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat