Telegram urimi me rastin e diplomimit të Artan Mrijaj, doktor i stomatologjisë - Bota Sot
Telegram urimi me rastin e diplomimit të Artan Mrijaj, doktor i stomatologjisë

Diaspora

Telegram urimi me rastin e diplomimit të Artan Mrijaj, doktor i stomatologjisë

Nga: Tomë Mrijaj Më: 24 tetor 2019 Në ora: 16:56
Tomë Mrijaj

Të dashurit e mi, Lekë dhe Vjollca!

Dje ishte një gëzim i papershkruar pēr prindërit e Artanit të ri dhe mbarë familjën e madhe Mrijaj, në Kosovë dhe në shumë shtete të botës. Kurorëzimi i Artanit, Doktor i Stomatologjisë. Doktori i ri bëhët frymëzim i breznive të reja të familjës Mrijaj që shkollohën dhe edukohën dhe me punë serioze arrihët çdo gjë. Doktorit të ri baca Tomë me familje ia uron gjitha të mirat që ia donë zemra.

Zotin e madhë gjithmonë e past në përkrahje!

I juaji baca Tomë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat