Ky është i riu nga Malisheva që u vra sot në Itali (Pamjet) - Bota Sot
Ky është i riu nga Malisheva që u vra sot në Itali (Pamjet)

Diaspora

Ky është i riu nga Malisheva që u vra sot në Itali (Pamjet)

Më: 17 janar 2020 Në ora: 22:40
Erion Morina

20 vjeqari nga Drenoci i Malishevës, u gjend pa shenja jete në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

Erion Morina, sipas informacioneve, u god it me shishe pas kokës, ndërsa më pas u tërhoq zva rrë dhe u hodh në lum.

Autoritetet italiane e gjeten të riun nën një urë të lumit, në Calcio të Bergamos.

I riu nga Malisheva kaloi mbrëmjen në një kafene, shumë afër vendit ku u gjet i mbytur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat