Shqiptari në Londër humb jetën nga koronavirusi - Bota Sot
Shqiptari në Londër humb jetën nga koronavirusi

Diaspora

Shqiptari në Londër humb jetën nga koronavirusi

Më: 11 prill 2020 Në ora: 20:22
Eduart Ndocaj

Një shqiptarë ka humbur jetë në Londër si pasoje e infektimit me koronavirus.

Ish-deputeti Eduart Ndocaj me anë të një statusi në rrjetet sociale shkruan se viktima është Ledi Skuraj i cili jetonte prej vitesh në Londër së bashku me familjen.

“Sapo mora lajmin e trisht humbjen e kushririt tim Ledi Skuraj qe jeten ne angli u prehsh ne paqe kushriri im Jeta eshte e padrejte..gjithmone ikin..largohan pergjithmone nga ne ata qe nuk e meritojne..sidomos kur jane ne moshe te re, zoti forcofte familien e Gjergj Skures dhe bashkshorten i tije , krishti qofte ne 2 femite e tije ne cdo hap te jetes se tyre , seshte e drehte kjo qe po ndodh eshte katastrofe” shkruan Ndocaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat