Gëzuar 108 vjetorin e Lindjes Federata Panshqiptare e Amerikës Vatra - Bota Sot
Gëzuar 108 vjetorin e Lindjes Federata Panshqiptare e Amerikës Vatra

Diaspora

Gëzuar 108 vjetorin e Lindjes Federata Panshqiptare e Amerikës Vatra

Nga: Nazmi Jakurti Më: 29 prill 2020 Në ora: 09:15
Gëzuar 108 vjetorin e Lindjes Federata Panshqiptare e Amerikës Vatra

I nderuar Kryetar i Federatës Panshqiptare të Amerikës „Vatra“, miku im Elmi Berisha, ty dhe bashkpunëtorëve tuaj me të cilët drejtoni Vatrën, gjurmëve të Fan Nolit dhe të Faik Konicës, ju uroj përvjetorin apo siç thoshte Noli i madh aniversarin e 108!

Suksese në veprimtarinë tuaj patriotike! Ty, njëqind vjet jetë të lumtur dhe Vatrës njëmijë!

Me respek,

Nazmi Jakurti,

Kryetar i Lidhjes Shqiptare në Botë

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat