Ndërron jetë në burgun e Trikalasë 36-vjeçari shqiptar

Diaspora

Ndërron jetë në burgun e Trikalasë 36-vjeçari shqiptar

Më: 10 maj 2020 Në ora: 18:42
Foto

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme ne burgun e Trikalasë në Greqi ku mësohet se ka ndërruar jetë një 36-vjeçar shqiptar.

Sipas burimeve bëhet me dije se ai ka humbur ndjenjat dhe është dërguar për në spital ku më pas është konfirmuar edhe vdekja e tij.

Dyshimet e para janë për atak kardiak. Trupi i tij është dërguar në morgun e qytetit ku dhe është kryer autopsia dhe mësohet se  rezultatet dalin nesër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat