Ngjarje tragjike në Greqi/ Traktori zë poshtë dy punëtorë, njëri është shqiptar

Diaspora

Ngjarje tragjike në Greqi/ Traktori zë poshtë dy punëtorë, njëri është shqiptar

Më: 16 maj 2020 Në ora: 22:55
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Modio të Komunës së Amfikleia – Elatia, në Greqi. Dy punëtorë, një bullgar 45 vjeç dhe një shqiptar 38 vjec, baba i dy fëmijëve , banorë të kësaj zone, kishin ngarkuar një zetor me baza.

Zetori u përmbys në një pikë zbritëse, duke bllokuar të dy punëtorët poshtë tij. Me shumë përpjekje, janë nxjerrë trupat e dy burrave.

Nga Departamenti i Policisë Amfikleia kanë shkuar në vendngjarje dhe po punohet për të përcaktuar shkakun e tragjedisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat