Bahtir Kastrati kandidat për deputet i Degës së LDK-së në Bruksel

Diaspora

Bahtir Kastrati kandidat për deputet i Degës së LDK-së në Bruksel

Nga: A.M. Më: 13 janar 2021 Në ora: 22:22
Bahtir Kastrati

Kryesia e degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës për Beneluks unanimisht ka vendosë që kandidat për deputet në parlamentin e Republikës së Kosovës të jetë kryetari aktual i degës, prof.Bahtir Kastrati.

“Në emër të kryetarit dhe kryesisë e falënderojmë kryesinë qendrore në krye me kryetarin  akademik Isa Mustafa  për mundësinë që edhe diaspora të përfaqësohet në tempullin e popullit.

Zoti e bekoftë LDK-në

Zoti e bekoftë Kosovën

Na priftë e mbara!”, kështu ka njoftuar sekretari i kësaj dege Xhavit Belaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat