Shqiptarët i vihen pas 15-vjeçares italiane, njëri e puth me zor

Diaspora

Shqiptarët i vihen pas 15-vjeçares italiane, njëri e puth me zor

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 20:03
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një 15-vjeçare italiane ka akuzuar një 17-vjeçar shqiptar për abuzim seksual.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane, ndërsa pas denoncimit të "viktimës" dhe miqve të saj, policia siguroi edhe video që konfirmonin episodin e rëndë.

Gjithçka ndodhi në pak sekonda. E mitura së bashku me bashkëmoshatarët e saj kishin vendosur të linin shkollën atë ditë dhe të shëtisnin nëpër qytet.

Dy shqiptarët e moshës 16 dhe 17 vjeç “ia vunë syrin” të miturave teksa po shëtisnin në Piazza Roma. 

Mediat italiane shkruajnë se17-vjeçari shqiptar, i cili është arrestuar, kapi 15-vjeçaren, e përplasi në mur dhe e puthi pavarësisht refuzimit të saj.

Vajza ia doli të shpëtojë nga duart e tij dhe të telefonojë policinë. Policia konfirmoi ngjarjen e rëndë dhe vuri në pranga dy të miturit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat