Gjendet i vdekur në makinën e tij 24 vjeçari shqiptar në Itali

Diaspora

Gjendet i vdekur në makinën e tij 24 vjeçari shqiptar në Itali

Më: 8 janar 2022 Në ora: 22:19
Foto ilustrim

Një 24 vjeçar shqiptar në Itali është gjetur i pajetë brenda makinës së tij të parkuar në San Donà di Piave.

Siç raportojnë mediat italiane shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet me dije  jetonte në zonën e Pordenones.

Sipas hetimeve të para nga policia, vdekja mund të jetë shkaktuar nga një mbidozë droge, por ende nuk ka asgjë të konfirmuar nga autoritetet përkatëse.

Do të jetë autopsia ajo e cila do të konfirmojë përfundimisht shkakun e vdekjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat