Babai i rrahu motrën në Greqi, 18-vjeçarja hyn në mes për ti ndarë, si ndodhi ngjarja

Diaspora

Babai i rrahu motrën në Greqi, 18-vjeçarja hyn në mes për ti ndarë, si ndodhi ngjarja

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 09:47
Ilustrim

Një emigrant shqiptar në Greqi ka rënë në prangat e policisë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj të bijës së tij 20-vjeçare.

Sipas medieve greke situate mes babë e bijë ka dalë nga kontrolli, kur kjo e fundit i ka kërkuar para babait.

Emigranti shqiptar i tha të bijës se nuk ka para, megjithatë e reja këmbënguli

E për pasojë gjakrat u nxenë, me babanë që filloi të rrahë të bijën.

Në  në debat ka ndërhyrë edhe vajza e vogël e familjes, 18-vjeçarja, e cila nga ana e saj ka nisur të godasë me shqelma të atin.

Të gjithë familjarisht përfunduan në Drejtorinë e Policisë dhe u morën në pyetje, ndërsa çështja po shqyrtohet sot në Gjykatën Autofore të Kundërvajtjeve të Heraklionit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat