Oficerja qëllon me armë zjarri shqiptarin në Athinë, çfarë ndodhi sot në Greqi

Diaspora

Oficerja qëllon me armë zjarri shqiptarin në Athinë, çfarë ndodhi sot në Greqi

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Një 30-vjeçar është qëlluar me armë zjarri nga një oficere policie në Athinë.

Mësohet se 30-vjeçari ishte përplasur fizikisht me oficeren e policisë gjatë një aksioni policor në orën 06:00 të mëngjesit.

Oficerja  ka qëlluar shqiptarin me armën e shërbimit për tu vetëmbrojtur, shkruan protothema.gr.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat