Shqiptari humb jetën tragjikisht në Greqi, e zuri varka poshtë

Diaspora

Shqiptari humb jetën tragjikisht në Greqi, e zuri varka poshtë

Më: 17 shtator 2023 Në ora: 22:40
Foto ilustrim

Një shqiptar ka humbur jetën ditë e sotme në Volos të Greqisë.

Mediat helene raportojnë se 38-vjeçari shqiptar ka qenë duke tërhequr varkën, pas pasojave tragjike që la stuhia “Daniel”.

Sipas mediave ndërsa po e tërhiqet për ta pastruar, varka e ka zënë poshtë shqiptarin, duke i marrë jetën.

Raportohet se 38-vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk është bërë publik, ishte baba i dy të miturve, përkatësisht 5 dhe 11 vjeç. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat