Nga burgjet e Anglisë, dalin videot e shqiptarëve duke tymosur hashash - Bota Sot
Nga burgjet e Anglisë, dalin videot e shqiptarëve duke tymosur hashash

Diaspora

E mërkurë, 17 tetor 2018

Nga burgjet e Anglisë, dalin videot e shqiptarëve duke tymosur hashash

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 12:19
Shqiptarë të burgosur në burgjet angleze

Shqiptarë të burgosur në burgjet angleze dhe që postojnë online video duke tymosur hashash.

"The Sun" i indinjuar shkruan se këto pamje tregojnë se në vend që të kenë një jetë të vështirë brenda qelive , ato po shijojnë qëndrimin brenda.

Pamjet janë nga burgu  në lindje të Londrës dhe janë publikuar në profilin e një djali të quajtur Skilla  duke shkruajtur "  “Shqiptarët edhe pse të burgosur dhe të rrethuar prej muresh, janë luanë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test