EMRI/ Kush është shqiptari që vdiq teksa punonte në Itali, fotot nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
EMRI/ Kush është shqiptari që vdiq teksa punonte në Itali, fotot nga vendi i ngjarjes

Diaspora

E hënë, 19 nëntor 2018

EMRI/ Kush është shqiptari që vdiq teksa punonte në Itali, fotot nga vendi i ngjarjes

Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 11:07
Mediat italiane bejne me dije se shqiptari quhet Rami Nazeraj, 40-vjecar, nderkohe qe i plagpsur mbeti nje tjeter qe raportohet te jete vellai i tij

Identifikohet shqiptari qe humbi jeten dje ne Itali, teksa pesoi nje aksident te rende ne pune e siper.

Mediat italiane bejne me dije se shqiptari quhet Rami Nazeraj, 40-vjecar, nderkohe qe i plagpsur mbeti nje tjeter qe raportohet te jete vellai i tij.

Mediat italiane shkruajnë se dy punëtorët e rrugës kanë qenë duke krasitur pemët kur platforma në të cilën ndodheshin është rrëzuar.

Si pasojë 40-vjecari humbi jetën dhe tjetri është dërguar me urgjencë në spital, per fat jo ne rrezik per jeten.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Reaglie” në Torino ku sipas informacioneve dy shqiptarët po krasisnin pemët në emër të një kompanie private

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test