Gazeta italiane “La Tribuna” shkruan për manifestimin e shqiptarëve në Treviso - Bota Sot
Gazeta italiane “La Tribuna” shkruan për manifestimin e shqiptarëve në Treviso

Diaspora

E premte, 19 tetor 2018

Gazeta italiane “La Tribuna” shkruan për manifestimin e shqiptarëve në Treviso

Më: 11 shkurt 2018 Në ora: 11:45
Gazeta italiane “La Tribuna”

Dje gazeta italiane “Tribuna ” shkruante për manifestimin kulturor – poetik “Flaka e janarit 2018 në Treviso”.

Është kënaqësi kur kronikat e kohës përcjellin jehonën e punës atdhetare dhe vlerësimin për nivelin artistic, ka shkruar Gëzim Muçolli në një njoftim në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test