Rekrutonin vajza për prostitucion, pranga dy shqiptarëve në Greqi - Bota Sot
Rekrutonin vajza për prostitucion, pranga dy shqiptarëve në Greqi

Diaspora

Rekrutonin vajza për prostitucion, pranga dy shqiptarëve në Greqi

Më: 5 mars 2018 Në ora: 15:03
foto te arrestuarve

Burime për “Panorama” bëjnë me dije se ndër të arrestuarit janë edhe dy shtetas shqiptarë.

Dy të rinjtë e identifikuar si Romeo Blindo, 25-vjec nga Fieri dhe Eraldi Cura, 24-vjeç janë pjesë e një bande e cila rekrutonte femra përmes një faqeje në rrjetet sociale dhe më pas i shfrytëzonin ato për prostitucion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test