Sherr i madh mes shqiptarëve dhe italianëve në burg, një prej tyre në gjendje të rëndë - Bota Sot
Sherr i madh mes shqiptarëve dhe italianëve në burg, një prej tyre në gjendje të rëndë

Diaspora

Sherr i madh mes shqiptarëve dhe italianëve në burg, një prej tyre në gjendje të rëndë

Më: 15 prill 2018 Në ora: 19:43
Ilustrim: Burgu

Një sherr i madh “shpërtheu në një burg në Itali, aty ku shqiptarët kanë “matur” forcën me italianët.

Sipas mediave vendase ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në burgun e Sant'Angelo dei Lombardi.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test