Përkujtojmë Marjan Tunajn - Bota Sot
Përkujtojmë Marjan Tunajn

Diaspora

E shtunë, 20 tetor 2018

Përkujtojmë Marjan Tunajn

Më: 10 maj 2018 Në ora: 14:48
Marjan Tunaj

Lajmërohen gjithë të interesuarit se NËNDEGA E LDK-së për NRW organizojmë takim përkujtimor me rastin e  3 vjetorit të shkuarjes  në amshim të ish Kryetarit të Nëndeg Marjan Tunajt.

Me këtë rast do jepet edhe një Mirënjohje për një aktivist nga NRW me emrin Marjan Tunaj për kontribut dhe aktivitet për Kosoven.

Tumimin përkujtimor do e mbajmë më 20.05.2018, ne adresen: Markt.35  Titz-Rödingen 52445, me fillim në ora 13.00.

NRW 14.05.2017 Jakup Gërguri -Kryetar i Nëndeges.

info-tel.02723-73797 ose 015168448693.

Ju jemi mirënjohës për praninë tuaj në këtë tubim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test