Picierin shqiptar e spiunojnë tek policia, poshtë dyshekut i gjenden milionat dhe e “bardha” - Bota Sot
Picierin shqiptar e spiunojnë tek policia, poshtë dyshekut i gjenden milionat dhe e “bardha”

Diaspora

E martë, 23 tetor 2018

Picierin shqiptar e spiunojnë tek policia, poshtë dyshekut i gjenden milionat dhe e “bardha”

Më: 2 qershor 2018 Në ora: 07:15
Itali

60 mijë euro dhe plot 2 kilogramë kokainë.

Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar me inicialet A.V në Macerata, i cili ishte dhe një pronar picerie.

Shqiptari është “spiunuar” nga të tjerët, hqiptari është “spiunuar” nga të tjerët, çka ka bërë që policia ta mbajë nën vëzhgim. Nervozizmi i shqiptarit kur u ndalua nga policia ka qenë një tjetër shenjë se ai fshehte diçka.

Pikërisht ajo diçka është zbuluar në shtëpinë e tij. Poshtë dyshekut në banesë u gjetën paratë dhe sasia e madhe e kokainës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test