“I dashuri më puthi, pastaj erdhi shoku i tij i zhveshur dhe…”, anglezja tregon si e përdhunuan dy shqiptarët - Bota Sot
“I dashuri më puthi, pastaj erdhi shoku i tij i zhveshur dhe…”, anglezja tregon si e përdhunuan dy shqiptarët

Diaspora

“I dashuri më puthi, pastaj erdhi shoku i tij i zhveshur dhe…”, anglezja tregon si e përdhunuan dy shqiptarët

Më: 29 shtator 2018 Në ora: 10:26
Foto ilustrim

Shkon në gjykatën e Dodekanes në Greqi, çështja ku të pandehur janë dy shqiptare, një 21-vjeçar dhe një 23-vjeçar, të akuzuar për përdhunim në grup ndaj një shtetaseje britanike.

Të pandehurit që do të mbrohen nga avokati Akis Dimitriadis, janë liruar nga gjykata me kusht: ndalohet të largohen nga Greqia dhe duhet të paraqitjen dy herë në muaj në stacionin e policisë në vendin e tyre të banimit.

Këtë të enjte, media lokale “Dimokratiki”, zbardh akuzën ndaj dy shqiptarëve.

Siç raportohet: Më 30 korrik 2017, dy të pandehurit dyshohet se kanë detyruar një 26-vjeçare angleze, e cila ishte përkohësisht në Kalathos, të kryenin marrëdhënie seksuale në një banesë pas një dreke në restorant.

26-vjeçarja punonte në një dyqan që shiste produkte të kujdesit shëndetësor në zonën e Lindos dhe është lidhur me 21-vjeçarin shqiptar që punon në të njëjtën dyqan. Ky i fundit, ndonjëherë shkonte në një dyqan tjetër në të njëjtën zonë, ku punonte miku dhe bashkatdhetari i tij 23-vjeçar.

Atë ditë, çifti shkoi në dyqanin ku punonte ku i fundit dhe atje, partneri e njoftoi të dashurën angleze se do të mirëprisnin në banesën ku ai jetonte 23-vjeçcarin.

Sipas akuzës, të tre shkuan së bashku në një restorant për të drekuar, e më pas përfunduan në një banesë, që, siç pretendon vajza, ishte hera e parë që shkonte aty. Partneri i saj filloi ta puthë dhe në një moment tjetër aty hyri edhe shoku i tij vetëm me të mbathura.

21-vjeçari, sipas vajzës, i kërkoi asaj që ta puthte, por ajo refuzoi. Pastaj ata e detyruan atë të kryente aktin seksual pa masa mbrojtëse.

Më pas, 21-vjeçari e çoi vajzën në banesën ku ajo banonte me disa të afërm. Rrugës, vajza iu ankua për atë që i ndodhi, ndërsa shqiptari tha se ajo e meritonte, pasi ai kishte informacione se ajo e kishte tradhtuar. Vajza mohoi akuzat.

Kur hyri në banesë, vajza foli me tezen, e cila e bindi të bënte kallëzim në polici.

Pas shoqërimit nga efektivët e policisë, dy shqiptarët kanë thënë se gjithçka është kryer në mirëkuptim të plotë. Madje, shtuan se ata i kërkuan vajzës të ndalonte, por ajo kërkoi të vijonin marrëdhënien.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...