E bëri të dukej si aksident, burgoset “gangsteri” shqiptar që tentoi të heqë qafe prostitutën - Bota Sot
E bëri të dukej si aksident, burgoset “gangsteri” shqiptar që tentoi të heqë qafe prostitutën

Diaspora

E bëri të dukej si aksident, burgoset “gangsteri” shqiptar që tentoi të heqë qafe prostitutën

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 19:49
Itali

Vetëm 23 vjeç dhe kujtonte se ishte një gangster si ato të filmave hollivudianë, por drejtësia nuk ka vonuar për shqiptarin Eduard Demiri.

Policia italiane e ka prangosur të riun i cili aksidentoi një vajzë 22 vjeçare, edhe kjo shqiptare me origjinë dhe ushtruese e prostitucionit. I riu ka tentuar që ta vriste të renë duke e goditur me një kamion, gjë që e ka arritur dhe më tutje ka tentuar ta raportojë para oficerëve të policisë si një aksident fatkeq. Ngjarja ndodhi në fund të korrikut në qytetin e Torinos dhe vajza pësoi dëmtime të rënda, që e çuan në koma. Por fatmirësisht për 22 vjeçaren dhe për fatin e keq të të riut, e reja ka dalë nga koma dhe ka treguar të gjithë historinë.

22 vjeçarja kërkonte prej kohësh që të dilte nga rrjeti i prostitucionit, gjë që “gangsterit” 23 vjeçar nuk i ka pëlqyer.

Dy muaj pas kësaj tentative policia arriti ta kapë Demirin, i cili ishte arratisur nga një burg në Francë, ku ishte dënuar me 10 vite burg për përdhunim të një prostitute.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...