Çaj natyror që ju ndihmon të humbni peshë brenda një nate - Bota Sot
Çaj natyror që ju ndihmon të humbni peshë brenda një nate

Dieta

Çaj natyror që ju ndihmon të humbni peshë brenda një nate

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 15:38
Ilustrim

Sot do të flasim për një përbërje natyrale që do të na lejojë të humbim peshë vetëm në një natë.

Përgatitja e këtij çaj natyror është shumë i thjeshtë dhe shija e tij është shumë e këndshme, do të jetë kënaqësi ta marrësh atë çdo ditë.

Këtu janë përbërësit që duhet të përdorni për përgatitjen dhe hapat që duhet të ndiqni:

Përbërësit: 1/2 limon i shtrydhur, 2 lugë mjaltë, 1 lugë çaji kanellë, 250 ml ujë

Përgatitja:

Zieni ujin dhe më pas lëreni të ftohet. Kur uji të jetë bërë i vakët, shtoni të gjithë përbërësit dhe përzieni ato derisa të përzihen plotësisht.

Kjo pije për të humbur peshë brenda disa ditësh duhet të pihet sa më shpejt që të zgjoheni dhe para se të shkoni në shtrat.

Duke e konsumuar rregullisht do të filloni të eleminoni lëngjet e tepërta dhe rrjedhimisht të humbni peshë pas disa ditësh. Nga dita e 1 do të vini re rezultatet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...