Ushqimet që ju duhen për të humbur peshë - Bota Sot
Ushqimet që ju duhen për të humbur peshë

Dieta

Ushqimet që ju duhen për të humbur peshë

Më: 14 janar 2020 Në ora: 18:30
Ilustrim

Kur bëhet fjalë për të ngrënë shëndetshëm, të gjithë kemi uljet dhe ngritjet tona.

Të gjithë njerëzit bien ‘pre’ e ushqimeve që të shëndoshin gjatë festave.

Por e mira është që mund të riktheheni në rrugën e duhur me ushqime që ju ndihmojnë që të mbani peshën e duhur dhe të përmirësoni shëndetin tuaj.

Këto ushqime më poshtë janë të shëndetshme dhe të pakta në kalori të cilat mund të hahen gjatë gjithë kohës si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të bazuar në bimë.

Tërshëra

Fasulet

Specat e kuq djegës

Mollët

Brokoli

Çaji i gjelbër

Limonët

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat