Lëngu para gjumit që djeg dhjamin në kofshë dhe bark! - Bota Sot
Lëngu para gjumit që djeg dhjamin në kofshë dhe bark!

Dieta

Lëngu para gjumit që djeg dhjamin në kofshë dhe bark!

Më: 5 mars 2018 Në ora: 22:41
ilustrim

Ne jemi të gjithë shumë të shqetësuar për peshën shtesë që kemi marrë, por në fakt ka një mënyrë të thjeshtë për ta hequr dhjamin në kofshë dhe në stomak.

Akoma më fantastik do të ishte fakti që ta digjnim gjatë natës, ndërsa flejmë. Por për këtë duhet stimuluar metabolizmi, djegia e yndyrës çka ndihmon dhe në tretje.

Receta e mëposhtme do t’ju ndihmojë që të nisni këtë proces që djeg dhjamrat. Nuk duhet të hani pak orë para se të flini gjumë dhe të pini këtë përzierje 1 orë para se të shtriheni në krevat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test