Të bësh ushtrime me kungull - Bota Sot
Të bësh ushtrime me kungull

Dieta

Të bësh ushtrime me kungull

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 08:01
Foto

Nëse qëllimi juaj është të bëni një trup seksi dhe të formësuar, atëherë do të gjeni mënyrën më të lehtë për të arritur këtë gjë.

Një trajner ka shfrytëzuar rastin e Natës së Shtrigave për të bërë ushtrime me kungull,

Ai bën ushtrime që janë të lehtë dhe efikase. Shikoni këtë video interesante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...