Gjurmë Shqiptare: Thesari që kërkonte ushtria shqiptare - Bota Sot
Gjurmë Shqiptare: Thesari që kërkonte ushtria shqiptare

Dokumentare

Gjurmë Shqiptare: Thesari që kërkonte ushtria shqiptare

Më: 2 mars 2019 Në ora: 23:44
Thesari që kërkonte ushtria shqiptare

Çfarë thesari kërkonte ushtria shqiptare në fshehtësi disa vite më parë?

Ku u bazuan kërkimet? Si u realizuan dhe përse asgjë nuk u deklarua? Cili ishte roli i Shërbimit Informativ Ushtarak?

Ndiqni të plotë videon e dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat