Shqiptarët dhe seksi (+16) - Bota Sot
Shqiptarët dhe seksi (+16)

Dokumentare

Shqiptarët dhe seksi (+16)

Më: 4 mars 2018 Në ora: 14:16
Pamje nga video

Teksa bota antike na ka përcjellë prova se nuk ka lënë asgjë për të zbuluar nga seksi, zakonet e primatëve tanë kanë mbetur të mbështjellë nga e panjohura.

Vetëm në fund të shekujve osmanë, pashallarët e fuqizuar shqiptarë do të imitonin shthurjen e haremeve të Stambollit, ndërsa ekzotizmi e homoseksualiteti do të tërhiqnin udhëtarë të huaj të famshëm.

Në kohërat moderne Ahmet Zogu do të instalonte shtëpitë legale publike, kurse masat shtrënguese të komunizmit do shfaqnin në fytyrat e shqiptarëve etjen seksuale...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test