Det i trazuar në Itali, tragetet nga Bari në Durrës nisen me vonesë - Bota Sot
Det i trazuar në Itali, tragetet nga Bari në Durrës nisen me vonesë

Durrësi

Det i trazuar në Itali, tragetet nga Bari në Durrës nisen me vonesë

Më: 4 janar 2019 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

Moti i keq nuk ka përfshirë vetëm Shqipërinë, por edhe vendet fqinje. Si pasojë e kushteve të këqija atmosferike, tragetet që janë nisur nga Bari për në Durrës pritet që të mbërrijë me vonesë.

Njëri pritet të mbërrijë rreth orës 10:30 ndërsa tjetri është nisur vetëm në mëngjes në drejtim të Durrësit dhe pritet të mbërrijë pas orës 14.00. Në det të hapur forca ka arritur deri në 10 ballë bëjnë me dije nga porti i Durrësit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...