Tmerr në Durrës, maskat grabisin dhe lidhin familjen e biznesmenit - Bota Sot
Tmerr në Durrës, maskat grabisin dhe lidhin familjen e biznesmenit

Durrësi

Tmerr në Durrës, maskat grabisin dhe lidhin familjen e biznesmenit

Më: 12 janar 2019 Në ora: 21:41
Foto ilustrim

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Grabitësit nën presionin e armëve mësohet se kanë lidhur familjarët brenda në shtëpi dhe prej aty kanë marrë sasinë e eurove dhe janë larguar. Në ikje e sipër, grabitësit kanë marrë edhe djalin e familjes, por e lanë të lirë disa kilometra më tutje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...