Del dielli, në Durrës krijohet trafik në rrugën e plazhit - Bota Sot
Del dielli, në Durrës krijohet trafik në rrugën e plazhit

Durrësi

Del dielli, në Durrës krijohet trafik në rrugën e plazhit

Më: 27 janar 2019 Në ora: 13:18
Durrës

Moria e automjeteve që lëvizin në drejtim të bregdetit ka shkaktuar vështirësi e vonesa në qarkullimin rrugor përgjatë aksit rrugor Ura e dajlanit -Plepa, në të dyja kahet e lëvizjes.

Ngarkesë në qarkullim ka dhe në rrugën përgjatë shëtitores bregdetare “Taulantia”.

Shumë qytetarë kanë shfrytëzuar fundjavën me diell për të shijuar ajrin e jodizuar dhe një kafe a drekë buzë detit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...