Zjarr në një banesë në Durrës, shpëtohet një grua - Bota Sot
Zjarr në një banesë në Durrës, shpëtohet një grua

Durrësi

Zjarr në një banesë në Durrës, shpëtohet një grua

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Ka rënë zjarr në një banesë në Durrës.

Ngjarja në katin e katërt të një pallati në lagjne numer 1 të qytetit.

Ndëkrohë zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur kontrollin e flakëve.

Zjarrëfikësit kanë shpëtuar një grua që ishte në banesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...